O nás

        Poslaním našej spoločnosti je sprostredkovať Vám kompletnú dodávku a montáž celosklenených bezrámových konštrukcií z bezpečnostného (CONNEX) kaleného, reflexného a farebného skla, ktoré je:

- určené pre bytové, administratívne a obchodné priestory

- možné inštalovať do interiéru aj exteriéru.

 

Naša spoločnosť sa zaoberá predovšetkým komplexným opracovaním plochého skla od 2 – 15mm, laminovanie skiel, realizácie stavebných prvkov zo skla, poradenstvo v oblasti stavebného skla a výroba nerezových a oceľových konštrukcií. Našou snahou je poskytnúť zákazníkovi to najlepšie riešenie, či už ide o výrobu jednoduchej sklenenej zásteny na kuchynskú linku alebo o návrh a realizáciu komplexnej celosklenenej konštrukcie.

Kalené bezpečnostné sklo umožňuje zrealizovať projekty, ktoré nepotrebujú rušivé kotviace rámy a vďaka tejto možnosti pôsobia nezameniteľne exkluzívnymaľahkým vzhľadom, pričom bezpečnosť a dlhodobá funkčnosť je samozrejmá.

Čaro sklenej bezrámovej konštrukcie je v dopadajúcom svetle, ktoré aj napriek skutočnosti, že konštrukcia predeľuje priestory, nie je prakticky vôbec tlmené. Nakoniec je len na rozhodnutí klienta alebo architekta, či uprednostní číre sklo vytvárajúce dojem otvoreného priestoru, alebo si vyberie sklo matované, ktoré zabezpečí matný predel priestoru.

Zabezpečujeme kompletný servis od zamerania, vypracovania cenovej ponuky, dodania materiálu, montáže, záručného a pozáručného servisu.

Dodávku celosklených konštrukcií vykonávame na území celého Slovenska. Všetky naše realizácie sú dodávané ako zákazková výroba. Záručná doba dodávok realizovaných spoločnosťou Glass World s.r.o. je 24 mesiacov.